Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty:

1. W wyniku przeprowadzonego Zapytania ofertowego „Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Stróżach w II półroczu 2021r. – owoce i warzywa”, wybrana została  najkorzystniejsza oferta cenowa i wybrano Wykonawcę:

F.H.U. Eldox Edward Oleksy, Bilsko 229, 33-314 Łososina Dolna Hurtownia- Bilsko 272

2. W wyniku przeprowadzonego Zapytania ofertowego „Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Stróżach w II półroczu 2021r. – artykuły i wyroby mleczarskie”, wybrana została  najkorzystniejsza oferta cenowa
i wybrano Wykonawcę:

Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Magazyn   Nr 15 ul. Biznesowa 13 32-800 Brzesko

3. W wyniku przeprowadzonego Zapytania ofertowego  „Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Stróżach w II półroczu 2021r. – produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne”, wybrana została  najkorzystniejsza oferta cenowa i wybrano Wykonawcę:

Zakłady Mięsne Wiesław Leśniak ul. Axentowicza 20A 33-300 Nowy Sącz

4. W wyniku przeprowadzonego Zapytania ofertowego „Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Stróżach w II półroczu 2021r. – pieczywo i ciasta”, wybrana została  najkorzystniejsza oferta cenowa i wybrano Wykonawcę:

„ANKA” Znamirowska Sp. Jawna, Bogoniowice 75 B, 33-190 Ciężkowice

5. W wyniku przeprowadzonego Zapytania ofertowego „Dostawa artykułów żywnościowych dla Domu Pomocy Społecznej w Stróżach w II półroczu 2021r. – artykuły różne”, została  najkorzystniejsza oferta cenowa i wybrano Wykonawcę:

F.H.U. IN-PLUS  Paweł Kiełbasa, ul. Dojazdowa 3, 33-300 Nowy Sącz

Skip to content