Pożegnanie Pani Dyrektor Małgorzaty Chrobak 2022

„To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas”. 
Oliver Wendell Holmes

31 stycznia 2022 roku w świetlicy Domu Pomocy Społecznej w Stróżach odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Dyrektor Małgorzaty Chrobak.

Po ponad 22 latach wypełnionych aktywnością zawodową, pani Dyrektor Małgorzata Chrobak pożegnała się serdecznie z kadrą i mieszkańcami Domu, przechodząc na zasłużoną emeryturę. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci Pani Dyrektor, której trudno jeszcze uświadomić sobie – podobnie jak współpracownikom i przebywającym tu mieszkańcom, że przyszło jej uroczyście świętować formalnie ostatni dzień pracy.  

Z wielkim sentymentem i ze łzami w oczach dziękowaliśmy Pani Dyrektor Małgorzacie Chrobak za lata wspaniałej pracy i wielkiego zaangażowania na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Stróżach. 

Zespół „Orchidea” składający się z mieszkańców Domu przygotował wzruszające przedstawienie,  w którym podziękował Pani Dyrektor za wspólne spędzone lata.  Aktorzy wyrazili w nim wdzięczność osobie, która przez wiele lat swojej dyrektorskiej pracy służyła zawsze innym ludziom i szczytnym celom.

Dzień pożegnania Pani Dyrektor nie był dla nas radosnym dniem. Mamy jednak powody, by się cieszyć, bo dane nam było spotkać na swej drodze wyjątkowego, zawsze oddanego innym człowieka. Pani Dyrektor! Praca i przebywanie z Panią była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem.

Była Pani dla nas przewodnikiem, mistrzynią udzielającą wskazówek, jak żyć. Podziwiamy Pani doświadczenie, szanujemy każde dobre słowo i radę. Dzień przejścia na emeryturę to szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić ogrom doświadczenia, wartości i wiedzy.

Przez wiele lat Pani Dyrektor pokazywała nam, z jaką odpowiedzialnością i zaangażowaniem należy kierować naszą placówką, zawsze mając na uwadze dobro mieszkańców i pracowników.
Starała się jak najlepiej, najrzetelniej przekazać nam wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania zadań spoczywających na naszym Domu. W każdej sytuacji mogliśmy liczyć na  pomoc Pani Dyrektor
w dokonywaniu właściwych wyborów.

W imieniu wszystkich pracowników i mieszkańców chcielibyśmy wyrazić wdzięczność, bo zawsze, nawet w trudnych chwilach, pomagała nam Pani i dzieliła się z nami własnym doświadczeniem. Mimo wielu własnych zajęć i trosk, zawsze miała Pani czas także dla nas. Dodawała nam Pani otuchy i pomagała znaleźć optymalne rozwiązania. Jest Pani kobietą o złotym sercu, gotową pomóc każdemu, kto tego potrzebuje.

Zawsze będzie Pani częścią tego Domu, Domu, który wspólnie tworzyliśmy przez tyle lat.
Jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY!

Skip to content