Przegląd wokalno – instrumentalny w Lisie Górze

W dniu 07.09.2021r. nasza Madzia wzięła udział XIV w Małopolskim Przeglądzie Wokalno-Instrumentalnym ŚDS, WTZ Lisia Góra 2021r.

Po raz XIV Środowiskowy Dom Samopomocy w Lisiej Górze, wspólnie ze Stowarzyszeniem „Czterolistna Koniczynka” i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lisiej Górze zorganizował Konkursu Wokalno – Instrumentalnego Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. W konkursie wzięli udział wykonawcy 14 placówek z całej małopolski: ŚDS Lisia Góra, ŚDS Nowodworze, ŚDS Łysa Góra, ŚDS Siedlec, ŚDS Ujanowice, ŚDS Ryglice, ŚDS Stróże, ŚDS Oleśnica, ŚDS Biecz z filią w Gorlicach, Dzienny Ośrodek Wsparcia – ŚDS w Gorlicach, Dzienny Ośrodek Wsparcia – ŚDS filia w Bobowej, WTZ w Dąbrowie Tarnowskiej, WTZ w Woli Rzędzińskiej oraz WTZ im. Jana Pawła II w Tarnowie.

Konkurs miał charakter integracyjny i przebiegał w atmosferze szczerej życzliwości, zdrowej rywalizacji i wzajemnego uznania dla twórczości każdego z wykonawców bez względu na jego niepełnosprawność. Uczestnicy przeglądu mieli niezwykłą okazję do zaprezentowania własnych talentów. Tegoroczna edycja konkursu poświęcona była pamięci Krzysztofa Krawczyka.

Skip to content